Sosyal Medya Hizmetleri

NEDEN SOSYAL MEDYA?


Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal mecralar, barındırdıkları milyarı aşkın üyeleri sayesinde, şirketinizin kitlelere ulaşmasını sağlayan platformlardır. Günümüzde, sosyla medya hesabı olmayan firmalar, bazı tüketiciler tarafından "kalitesiz" bile algılanabiliyor. Artık, ürün veya hizmetlerin tanıtımında dünyada en etkili yol olarak kabul edilen sosyal medya platformları, "takipçi" özellikleri sayesinde hem yeni müşteriler edinmenizi sağlar, hem de takipçilerinize yeniliklerinizi, indirimlerinizi, kampanyalarınızı, değişiklikleri aktarmanın en uygun yoludur.

Sosyal Medya?


Sosyal medya dendiğinde, Facebook, İnstagram, Twitter, Pinterest, Tiktok gibi önde gelen birçok büyük "sosyal paylaşım" platformu akla gelir. Her bir sosyal medya sitesi, kendine has özelliklere sahip olup, işletmeler için özellikle marka bilinirliği açısından, ciddi katkılar sağlamaktadır. Bunlara ek olarak, Youtube da, dünyanın en büyük video paylaşım ve izleme sitesi olduğundan, bu kategoriye eklenebilir.

Sosyal medya danışmanlığı da, özellikle işletmelere sosyal medya üzerinde daha aktif olabilmelerini sağlama hizmetlerinin bütünüdür. Bu hizmeti alan şirketler, sosyal medya aracılığıyla daha stratejik, planlı ve etkili bir pazarlama/tanıtım olanağı elde eder ve daha geniş kitlelere erişebilir.


Sosyal Medya Paketleri


Sosyal medya hesaplarınız için aşağıda belirtilen paketlerden uygun olanı seçebilirsiniz. Paketler dışında ihtiyacınız olabilecek ek hizmetler, altta yer almaktadır.
Bu kategoride şimdilik fırsat bulunmuyor.